Tips : Facebook Apps | Two

 

כתבתי כבר בעבר על אופציות שונות לשכלל את עמוד האוהדים שלכם.וכמו תמיד הזמן עושה את שלו ומפגיש אותנו עם הזדמנויות חדשות ועם כלים מעניינים נוספים. אני אוגרת את נתוני המציאות שאימצתי לי לאורך הדרך בdrafts וכשמגיעה השעה שכמה כלים הצטרפו לי לִכְדֵי מצבור משמעותי אני מוציאה את המציאות שלי לפרסום עם המלצות חדשות עבורכם. הפוסט הזה כאמור מהווה שלב המשכי לטור הקודם בכל הנוגע לאפליקציות ושכלולים לעמודי אוהדים בFacebook לקריאת הפוסט הראשון : לינק.

לוח שנה | אופציה חביבה, חביבה, חינמית  ופשוטה למסד בעמוד האוהדים שלכם היא לוח שנה של פעילויות. הכלי רלוונטי כמובן רק למי שמייצר פעילות משולבת Online מול Offline או לחילופין למי שמעביר באופן קבוע Webinars או מפגשי רשת מסוגים שונים. אם תתנו על כך את הדעת, כלי מפותח זה גם יכול להיות מצוין עבור מתנסים או מרכזים קהילתיים אחרים המעוניינים לפרסם בין קהל האוהדים שלהם תוכנית פעולה קדימה. אני יכולה לדמיין אין ספור עסקים שאופציה זו יכולה לשרת אותם : למשל מוזיאונים, בתי קולנוע, מרכזי תרבות ועוד…

Opinionpolls | אחת השיטות הטובות והמוכחות ל engagement עם בסיס האוהדים שלכם היא שיטת השאלות, דהיינו להתעניין במה שיש לקהל הגולשים שלכם להגיד על סוגיה מסוימת ולעודד אותו להשפיע וליטול חלק בהכרעות , כגון בבחירת טון הדיבור. אופציה זו מגישה לכם – ובחינם מאגר לייצור שאלות פול אשר דרכן ניתן לבדוק מה היה למעשה ווליום התגובתיות :  כמה הגיבו ומה נכנס לקטגוריית התשובה המנצחת.

Backupify.com | אפשרות לגיבוי התוכן בעמודי Fan בFacebook כשיטה אשר נתמכת על ידי חברה חיצונית ומאפשרת לשמור את כל ה DATA . השירות מתבצע דרך פרופיל Facebook ולכן חשוב להקפיד שאותו פרופיל שתחברו לשירות יהיה גם  Admin של העמוד אותו אתם מנהלים. הגיבוי כולל את כל המידע שהAdmin הזין על הקיר, כולל התכנים ששֵם העמוד תויג בהם, אלבומי התמונות, וְיְתֵרָה מכך – שומר את החברים. את הקטע הזה תרם לפוסט מאור חן מנכ"ל אקליפטוס.

Livestream | שיטה שנכנסה לאחרונה המאפשרת לכם לייצר Tab בעמוד האוהדים שבאמצעותו יתנהל העמוד ממש כמו מרכז טלוויזיוני שלכם בLive, בדומה למסיבות העיתונאים אשר Facebook עורכת מדי תקופה בהן היא מודיעה על שינויים ותוספות צפיות. אופציה זו מאפשרת לכם לכונן למעשה סוג של שידור חי מִטַעֲמְכֶם שדרכו אתם יכולים להעביר מסרים שונים ולתקשר אותם הלאה מכוחו של הוידיאו החי שמיועד לקהל הגולשים שלכם. צירפתי לכם צילום מסך על מנת שתראו איך הוא מתמזג בTab של עמודים האוהדים. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Givingimpact.com | אפשרות מעניינת שאותה עלי להודות שעדיין לא ניסיתי – לנהל קמפיין למען מטרה קהילתית חברתית דרך אפליקציה מותאמת לכך שמתממשקת לעמוד האוהדים. ההתקנה פשוטה למדי וקיימות שיטות שונות וחבילות שונות לשיווק המטרה. מתקבל הרושם כי זהו כלי חזק מאוד עבור ארגונים ללא כוונת רווח הרוצים לקדם מטרה חברתית בפלטפורמת Facebook.

Wildfireapp.com | Sweepstakeshq | אפשרות אפשרות לייצר קופונים מכירתיים למדיה החברתית באופן כללי ולFacebook בפרט. צירפתי לכם גם את האתר בו צריך לבצע את ההרשמה וגם לינק המראה את התוצאה ואיך למעשה נראה הקופון. אתם יכולים לקבוע את הקופון בתקופת מבצע בעמוד הנחיתה של דף האוהדים שלכם ובכך לקדם מבצע ייחודי, הצעת ערך ספציפית ועוד.

Appbistro.com – Products – Flickr | הביסטרו של האפליקציות. צירפתי לכם אופציה אחת לחיבור לFlickr אבל כדאי לכם לשוטט באתר ולמצוא מה יש לו להציע לכם בנוסף. תנו את הדעת על כך שאמנם ההתקנות כרוכות בעלויות אבל לתפישת עולמי ובמבחן התוצאות, השקעה קטנה לפעמים "שווה את זה".

Selectivetwitter | אופציה מגניבה למדי המאפשרת סנכרון בין ציוצים מTwitter לבין עמוד האוהדים ישירות – אבל, באופן סלקטיבי, הציוצים היחידים שייראו על הStreaming בסינדיקציה לתוכן שתעלו בTwitter ובאופן אוטומאטי ייבחרו בפועל רק אלו שאותם תסמנו בhashtag בצורה זו – fb#.

 Extendedinfo | אפליקציה קלה למדי המאפשרת לכם לייצר דף אינפו רחב של העמוד שלכם. אתם יכולים להוסיף שלוחות אחדות כגון: טקסט, לינקים , וידיאו, תמונות – וחשוב לציין שנושא העריכה וניהול התוכן במקרה זה הרבה יותר פשוט מייצור עמוד מעוצב static fbml.

Youtubebox | אופציה של Tab מעוצב המאפשר לכם לחפש סרטים בYouTube ולשלב אותם בעמוד נחיתה ייעודי כדי לשתף בהם את המתעניינים בקרב הגולשים בעמוד האוהדים. כמובן במידה שיש ברשותכם ערוץ משלכם בYouTube תוכלו לכלול סרטים מתוכו ולקדם אותם באופן זה.

ברשומה זו הבאתי סקירה של אפשרויות חדשות מבחינתי אשר ליקטתי בתקופה האחרונה וחשבתי לנכון להציף אותן הלאה ולהציגן לכם כאופציה לשדרוג עמוד האוהדים שלכם. מקווה שתיקחו טיפ או שנים ותיישמו. בכוונתי להמשיך ולחקור ולשתף בגילויים שלי תוך כדי תנועה וכמובן במגמת הצלחה עבורכם.

         

About author View all posts

urianzohar

אני- זהר אוריין, יועצת בתחום של חדשנות באמצעות דיגיטל וטכנולוגיות
השירותים שלי : ייעוץ אסטרטגי לחברות ומותגים גדולים
בניית אסטרטגיה של חדשנות דיגיטלית
יצירת קונספטים למוצרים ולשירותים דיגיטליים
חקר הטרנדים המובילים ושימוש במקרי בוחן מרחבי העולם

22 CommentsLeave a comment

כתיבת תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Follow

Follow this blog

Get every new post delivered right to your inbox.

Email address